Sekce pěstitelů sukulentů - diskuzní fórum

"Kde vůle neschází, cesta se nachází..." aneb podělme se o své zkušenosti, nápady, stesky i radosti v diskuzích, věnovaných všemožným sukulentům.
Právě je ned 28. lis 2021 7:51:56

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Mlčeti zlato?
PříspěvekNapsal: stř 19. říj 2011 19:45:21 

Já hrozně nerada cokoli komentuji na internetu. Nezapojuji se do komentářů k článkům a už vůbec si nelibuji v přispívání do fór. Některé články ve mně sice vzbudí vášně, ale jakmile položím prsty na klávesnici, něco se ve mě zasekne, pak si řeknu, že radši někomu napíšu osobní mail, než abych někde veřejně "visela". Co kdyby to, co napíšu, bylo nakonec blbý, moc osobní, nebo špatně pochopený? Jak to máte vy?

Předmět příspěvku: Re: Mlčeti zlato?
PříspěvekNapsal: čtv 20. říj 2011 7:56:03 
Moderátor

Ahoj Dášo,
je pravda, že rozumný člověk má v sobě dlouho určité zábrany, než něco někam napíše, něco okomentuje zveřejní atd. Ale když vidíš tu inflaci psaného, tištěného kolem nás, kdo dokáže psát (pominu jak) ale hlavně CO!, tak je to opravdu jedno. Tyhle diskusní fóra jsou jakoby blbé v tom, že když napíšeš reakci s hrubkou nebo se tam třeba v něčem utneš, tak to tam visí dlouho a může to mazat jen administrátor fóra. Ale věř tomu, že máš-li co říct, tak piš, třeba i s chybami a omyly. Když totiž budou mlčet ti "zlatí" chytří, tak nás ti mluvící "odvážní" blbí vždycky zarazí do země. Platí to bohužel ve všem, neumíme se včas ozvat a nazvat blbost blbostí. Promiň, jestli jsi tohle slyšet nechtěla. Ale hlavně piš.

Předmět příspěvku: Re: Mlčeti zlato?
PříspěvekNapsal: čtv 20. říj 2011 9:55:18 

Chtěla jsem slyšet cokoli, hlavně něco. Svým příspěvkem jsem hlavně chtěla říct, že mám úplně stejné zábrany, jako ti všichni, kdo by něco říct chtěli, ale nenacházejí odvahu. Určitě v tom nejste sami! Jinak máš, Jirko, svatou pravdu, když kolikrát čtu komentář k nějakým článkům, často se divím. Takže pomalu ale jistě na tomhle fóru své zábrany ztrácím :-)

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]